DREMAR – bezpieczna oferta

Szanowni Państwo, działamy bezpiecznie!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, z uwagi na ograniczenia wprowadzone w związku  rozprzestrzenianiem się koronawirusaDremar działa z zachowaniem niezbędnych procedur i wytycznych, stosując się do obowiązujących przepisów.

Zachęcamy aby w tym czasie, zgodnie z rządowymi zaleceniami zostali Państwo w domu, a w kwestii ofert i wycen produktów Dremaru skorzystali z możliwości kontaktu za pośrednictwem Internetu lub kontaktu telefonicznego bez potrzeby wychodzenia z domu.

Oferta i wycena online

Ofertę na produkty Dremaru przygotujemy zdalnie. Prosimy zadzwonić 607 790 950; 607 146 525, lub wysłać e-mail –  dremar@dremar.pl.  Wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia, możecie Państwo omówić z nami zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Abyśmy mogli przygotować ofertę, w zapytaniu prosimy podać kilka ważnych szczegółów:

  • Rodzaj wybranych produktów i m.in. ich wymiary, rodzaj drewna, kolorystykę, wyposażenie (np. w szyby i akcesoria) oraz wybrany systemu i oczekiwane funkcjonalności.
  • W zapytaniu o wycenę proszę podać numer telefonu, który umożliwi osobie przygotowującej wycenę kontakt w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia.
  • Prosimy o podanie informacji czy wybieracie Państwo opcję z montażem czy bez montażu.

Bezpieczny pomiar i montaż

Osoby dokonujące pomiaru oraz nasi montażyści są wyposażeni w środki ochrony osobistej. Dokonujemy pomiaru oraz montażu w bezpiecznych warunkach i w dogodnym terminie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi wyrobami.

Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli wrócić do zwykłego trybu działania i bezpośredniego kontaktu z Państwem.  Serdecznie dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.