Drzwi drewniane wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne – Dremar Łódź

Drzwi wewnętrzne stanowią o końcowym wyglądzie estetycznym wnętrza domu. Niektórzy twierdzą, ze drzwi wewnętrzne to pierwsze elementy wyposażenia domu. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów oferujemy szeroki wybór wzorów drzwi wewnętrznych. Ze względu na konstrukcję drzwi wewnętrzne wykonujemy jako płycinowe, płytowe oraz z wypełnieniem szklanym.  Standardowa grubość skrzydła drzwiowego wynosi 42 mm. Produkujemy drzwi z wysokiej jakości drewna sosnowego, dębowego lub meranti.

Drzwi wewnętrzne płycinowe

Skrzydło drzwi płycinowych  oparte jest na konstrukcji ramowej wypełnionej drewnianymi płycinami lub szkłem.

Drzwi wewnętrzne płytowe

Ten rodzaj drzwi pozwala na uzyskanie płaskiej powierzchni skrzydła. Na skrzydło mogą być naklejone aplikacje z drewna np. listwy dekoracyjne, cokoły lub gzymsy. Konstrukcja drzwi płytowych oparta jest na ramie wewnętrznej wypełnionej tzw. plastrem miodu, płytą komórkową lub płytą kanałową.

Drzwi wewnętrzne z wypełnieniem szklanym

W tego typu drzwiach rama wykonana z drewna klejonego wypełniana jest różnego rodzaju szkłem. W bogatej ofercie posiadamy szkoło ornamentowe, piaskowane, satynowane, witrażowe, hartowane, itp.

Ościeżnice

Ościeżnice do wszystkich rodzajów drzwi wykonywane są drewna klejonego. Wykonujemy ościeżnice regulowane lub o stałej szerokości. Dekoracją ościeżnic mogą być ozdobne listwy, gzymsy i cokoły.

Wyposażenie drzwi

Drzwi są wyposażone w zawiasy pozwalające na regulację w trzech płaszczyznach bez konieczności zdejmowania skrzydła. Na zawiasy nakładane są ozdobne osłonki w różnych wzorach. Zamek wpuszczany o rozstawie 72 mm na klucz, wkładkę lub łazienkowy.

W ofercie posiadamy wiele wzorów klamek i uchwytów drzwiowych. Drzwi wyposażone są w jedną uszczelkę, która znajduje się w ościeżnicy. Drzwi do pomieszczeń sanitarnych posiadają wentylację.

Lakiery

Drzwi wewnętrzne są lakierowane produktami  wysokiej jakości w uzgodnionej z Klientem kolorystyce.  Powłoka lakiernicza zapewnia uzyskanie wyraźniej struktury drewna oraz oryginalnej kolorystyki, a także zapewnienie dużej odporności na działanie czynników mechanicznych.  W przypadku lakierowania powłokami kryjącymi istnieje możliwość wyboru koloru z palety RAL lub NCS.

Zapraszamy do galerii gdzie znajdziecie Państwo realizacje naszych drzwi wewnętrznych: ramowo płycinowych, ramowo płycinowych dwuskrzydłowych oraz płytowych.

 

Wzory drzwi ramowo płycinowych  
   

 

Drzwi wykonujemy jako:

  • Przylgowe – skrzydło posiada felc (wręb), zachodzący na ościeżnicę.
  • Bezprzylgowe – prosta krawędź skrzydła tworzy jednolitą płaszczyznę z ościeżnicą.
  • Przesuwne  drzwi po otwarciu przesuwają się po ścianie.
  • Drzwi dwuskrzydłowe