Drzwi drewniane zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne – Dremar Łódź

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę każdego domu i są ważnym akcentem w wyglądzie elewacji budynku. Spełniają funkcję zabezpieczenia budynku przed próbą włamania oraz zapewniają skuteczną ochronę przed utratą ciepła. Właściwy ich dobór podkreśla urok i charakter całego domu.

Drzwi wykonywane są na indywidualne zamówienia w dowolnych wzorach, kształtach, podziałach i wymiarach. Oferujemy szeroki wachlarz modeli do budynków jedno i wielorodzinnych zarówno o klasycznym jak i nowoczesnym charakterze.

Produkujemy również stylizowane drzwi wejściowe przeznaczone do obiektów zabytkowych, sakralnych i dworów, także z możliwością wiernego odwzorowania istniejącej stolarki. Oferujemy również drzwi dwuskrzydłowe oraz z naświetlami i dostawkami bocznymi.

Do produkcji drzwi używamy wysokogatunkowego drewna sosnowego, dębowego oraz meranti.

Jeżeli szukają Państwo inspiracji w opracowaniu niepowtarzalnego własnego wzoru drzwi, zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami:

 

drzwi ramowo-płycinowe drzwi ramowo-płytowe drzwi płytowe
  

 

Zapraszamy do galerii gdzie znajdziecie Państwo przykłady naszych realizacji obejmujące drzwi dwuskrzydłowe, drzwi z dostawkami bacznymi i naświetlami oraz drzwi do obiektów zabytkowych.

 

pdf

Katalog – drzwi zewnętrzne [pobierz]